Projektowanie i kompleksowa aranżacja ogrodów

Projektowanie i kompleksowa aranżacja ogrodów Łódź, Pabianice, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów, Łask, Ozorków i inne miejscowości w woj. łódzkim

Łódź, Pabianice, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów, Łask, Ozorków i inne miejscowości w woj. łódzkim

“Ogrody z sercem i pasją” to prężnie rozwijającą się firma oferująca pełen zakres usług – począwszy od powstania koncepcji, przez kompleksowe projektowanie ogrodów, kończąc na jego pełnej realizacji. Nasze propozycje obejmują zakładanie ogrodów, kostki brukowej, tarasu, instalację nawadniania, oświetlenia, budowę placów zabaw dla dzieci oraz pozostałej architektury ogrodowej.

Opieka nad ogrodem może być niezwykle pasjonującym hobby

Nieważne czy w Łodzi, Pabianicach, Zgierzu czy Aleksandrowie Łódzkim – każdy ogród jest miejscem relaksu i wytchnienia dla jego właścicieli. Ponadto powinien odzwierciedlać swoim charakterem upodobania, oczekiwania i zamysł podobny do tego, jakim kierowano się podczas urządzania wnętrza domu. Dlatego przed podjęciem decyzji o kompleksowym urządzeniu ogrodu przez naszą firmę kluczowym elementem są rozmowy z Klientem. Wówczas uwzględniamy wszystkie niezbędne części dopasowane do oczekiwań. Projekt, a co za tym idzie – finalny ogród – powinien być niepowtarzalny – tak, jak jego posiadacze.

Pielęgnacja Twojego ogrodu pełna pasji i serca

Wyżej wymienione wartości są podstawą, którą kierujemy się na co dzień. Wieloletnie doświadczenie, wykształcenie i branżowa wiedza, wigor do tworzenia oraz pielęgnacji ogrodu, a także satysfakcja płynąca z końcowego efektu są czymś, co dodatkowo wynagradza włożony trud w wykonane prace. Opieramy je na zarządzaniu etapowym, różnorodności proponowanych stylów architektonicznych ogrodu, odpowiedniej grze kolorami i przestrzenią. Takie połączenie sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Czekamy na wyzwania!

Usługi świadczymy na terenie województwa łódzkiego (między innymi w Łodzi, Zgierzu, Pabianicach, Aleksandrowie, Konstantynowie, Ozorkowie, Łasku i innych). Większych zleceń podejmiemy się również poza tym terenem.

Jeżeli myślicie Państwo o założeniu ogrodu, kompleksowej aranżacji przydomowego terenu zieleni zadzwońcie do nas… Jesteśmy do Waszej dyspozycji a wszystkie powierzone prace wykonamy z należytą starannością, jakością i przystępną ceną.

Serdecznie zapraszamy