Nasz drugi obszar usług to:

- kompleksowe usługi remontowo-wykończeniowych domów i mieszkań. Remonty i wykończenia mieszkań i domów, - malowanie, szpachlowanie, gładzie , sufity i ściany gips-karton , glazura-terakota , układanie paneli, obróbka drzwi i okien, prace hydrauliczne i elektryczne wraz z pomiarami.

Wykonujemy zarówno pełne – kompleksowe remonty mniejszych i dużych powierzchni jak i określone przez Inwestora prace związane tylko z określonymi pomieszczeniami czy wskazanym przygotowaniem i wykończeniem powierzchni. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie, odpowiednio dobrana kadra specjalistów, wysoka jakość powierzonych prac oraz terminowość.

Przed rozpoczęciem pracy, zawsze porządkujemy pokój i starannie zabezpieczamy wszystkie elementy.

Podobnie jak przy zakładaniu ogrodów operujemy na obszarze Łodzi iokolic.

Kompleksowe remonty mieszkań: Łódź

Remonty i wykończenia wnętrz - to właśnie dzięki nim możemy stworzyć piękne i funkcjonalne przestrzenie, które będą odpowiadały naszym potrzebom i gustom. Wymagają jednak dużo czasu, zaangażowania i zastosowania odpowiednich materiałów i narzędzi budowlanych, dlatego warto skorzystać z profesjonalnych usług remontowo-wykończeniowych. Klientom naszej firmy oferujemy kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz zarówno mniejszych mieszkań, jak i dużych jednorodzinnych domów. Wykonujemy między innymi prace hydrauliczne i elektryczne wraz z pomiarami, malujemy, szpachlujemy i kładziemy gładzie, układamy panele, zajmujemy się też stawianiem ścian gips-karton i obróbką elementów stolarki otworowej.

Jak działamy?

Przede wszystkim, przed przystąpieniem do remontu czy wykończenia wnętrz, zawsze porządkujemy dane pomieszczenie i starannie zabezpieczamy wszystkie elementy. Doradzamy w wyborze najlepszych rozwiązań i materiałów -doskonale bowiem wiemy, że dobrze dobrany parkiet, płytki czy farby to klucz do uzyskania pożądanego efektu. W swojej pracy stosujemy sprawdzone i niezawodne metody, a także nowoczesne narzędzia i sprzęty, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować remonty i wykończenia dokładnie oraz w umówionym wcześniej terminie. Mamy wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowanych fachowców i odpowiednie zaplecze techniczne, aby szybko, sprawie i skutecznie wykonać każde powierzone nam zadanie. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z proponowanych przez nas kompleksowych usług remontowo-wykończeniowych na terenie Łodzi i okolicznych miejscowości.

Dobrze dobrana kadra specjalistów, wysoka jakość prac, terminowość - remonty i wykończenia wnętrz: Łódź

Jeśli szukasz ekipy, która pomaluje Twój dom, odnowi taras, wyburzy ściankę działową lub położy parkiet - zgłoś się do nas! Podobnie jak przy zakładaniu ogrodów działamy na obszarze Łodzi i okolic.